Grawer

Biżuteria jest nie tylko ozdobą. Często bywa także wyjątkową pamiątką i przedmiotem, który darzymy sentymentem. Taki właśnie szczególny charakter biżuterii nadaje grawerowanie. Usługa ta jest dostępna w salonach VVS Twój Jubiler w Poznaniu.

Grawer jubilerski sprawia, że biżuteria staje się niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Imię, data czy osobista dedykacja personalizują ozdobę, a nowoczesne techniki pozwalają nam na znakowanie różnych elementów biżuterii. Usługa może być rozliczana za znak bądź uwzględniona w cenie zakupu.

Jaki grawer wybrać?

Zdecydowanie najczęściej realizujemy usługę grawerowania na obrączkach ślubnych. Najpopularniejsze są daty, imiona, imiona i daty oraz osobiste wyznania i dedykacje, np. „Kocham Cię”, „Kochanej (imię)”, „Kochanemu (imię)” itd.

Obrączki ślubne, z racji szerokości i obwodu, pozwalają na wykonywanie także niestandardowych grawerunków i dłuższych dedykacji, jak np. „Moje serce należy do Ciebie”, „Całym sercem do końca życia”, „Dzięki Tobie szczęśliwy”, „I ślubuję Ci miłość (data)”, „Nadal wybrałbym Ciebie” i wiele innych.

Jeżeli planujesz ślub albo wybór wyjątkowego, personalizowanego prezentu, koniecznie zapytaj o usługę grawerowania w naszych salonach w Poznaniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony