Tanie obrączki ślubne

Salon jubilerski TW Twój Jubiler oferuje szeroki wybór tanich obrączek ślubnych wykonanych z białego, żółtego i różowego złota. Specjalizujemy się w wykonywaniu oryginalnych i niezwykle eleganckich obrączek, które są symbolem miłości. Dokładamy wszelkich starań, aby zaproponować przyszłym nowożeńcom unikalne i tanie obrączki ślubne w konkurencyjnych cenach. Przygotowaliśmy dla naszych Klientów katalog gotowych obrączek. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i na Państwa życzenie przygotujemy indywidualny projekt. Wykonujemy również biżuterię ze złota klienta, jak i przyjmujemy je w rozliczeniu, oferując tylko cenę pracy.

Jakie obrączki wykonujemy

Podczas projektowania i wykonywania obrączek korzystamy z nowoczesnych technik jubilerskich, które pozwalają nam na wykonanie rozmaitych wariantów, mogących mieć różną szerokość oraz grubość. Naszym celem jest tworzenie wyjątkowych, eleganckich i tanich obrączek ślubnych. Dla miłośników prostoty i nienachalnej elegancji realizujemy projekty całkowicie gładkie bez dodatkowych ozdób. Istnieje także możliwość zamówienia wyrobów z cyrkoniami lub innymi brylancikami. Dodatkowo obrączki mogą mieć klasyczne zaokrąglone lub ścięte brzegi. Zdajemy sobie sprawę, że wybór obrączek ślubnych to bardzo ważna to bardzo ważna kwestia, dlatego chcemy maksymalnie rozszerzyć ofertę. W ten sposób każda para znajdzie modele idealne. Na specjalne życzenie wykonujemy także spersonalizowane grawery na wewnętrznej stronie pierścionków. Mogą to być inicjały przyszłych małżonków, data ślubu lub ważne sentencje.

Jak wygląda komplet obrączek?

Kupując ślubne obrączki w naszym salonie, otrzymują Państwo specjalnie dopasowane pudełko na cały zestaw. Ważną rolę odgrywają także gwarancja i dowód zakupu. Aby potwierdzić autentyczność wykorzystanego kruszcu, dołączamy Certyfikat Autentyczności Biżuterii. W przypadku, gdy obrączki okażą się za duże bądź za małe, dokonujemy odpowiednich zmian tak, by biżuteria pasowała idealnie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich narzeczonych do naszego salonu. Jesteśmy pewni, że wspólnie wybierzemy obrączki zgodne z Państwa oczekiwaniami i marzeniami. 

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password