O nas

WS Twój Jubiler – internetowa pracownia złotnicza z Poznania

Pracownia złotnicza WS Twój Jubiler to miejsce, w którym z wielką pasją powstaje niezwykła, unikalna i tania biżuteria. Zakład został założony przez rodzinę Szymańskich od 3 pokoleń zajmującą się tworzeniem oryginalnych projektów wyrobów jubilerskich. Wiktor Szymański pasję do złotnictwa i jubilerstwa odkrył będąc w liceum. Wtedy zaczął tworzyć swoje pierwsze projekty - biżuterię sportową. W 2005 roku otworzył pierwszy salon na os. Przyjaźni w Poznaniu. Dzisiaj dla niego i reszty zespołu nie ma rzeczy niemożliwych. „Chcemy, aby nasi klienci oprócz zamówionego produktu, otrzymali radość i spełnienie marzeń, ponieważ to dla nich i dzięki nim, możemy robić to co kochamy i potrafimy najlepiej!” Wieloletnie doświadczenie oraz regularne zdobywanie wiedzy pozwala nam połączyć tradycję z nowoczesnymi technikami pracy. Rodzinna tradycja przekształciła się w prężnie działający zakład jubilerski, w którym nasi Klienci znajdą idealne i tanie obrączki ślubne, kolczyki czy bransoletki w różnym stylu.

gablota pierścionków

Z jakich usług mogą Państwo skorzystać?

Staramy się przedstawić naszym Klientom rozbudowaną ofertę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług jubilerskich najwyższej klasy. Specjalizujemy się w wykonywaniu biżuterii z metali szlachetnych. Oprócz modeli zamieszczonych w katalogu chętnie podejmiemy się realizacji Państwa indywidualnych projektów. Dzięki temu udaje się nam spełniać marzenia naszych Klientów. Zajmujemy się także profesjonalną naprawą biżuterii oraz wykonywaniem spersonalizowanych grawerów. Prowadzimy skup złota i srebra.

gablotka z naszyjnikami

Zegarmistrz

W naszym zakładzie naprawią Państwo zepsute zegarki. Wymienimy paski, bransolety oraz baterie. W trakcie usuwania usterek kontaktujemy się z Klientem, aby przekazać informację o cenie usługi. Jesteśmy w stanie przywrócić do życia stary zegarek mający długą rodzinną historię. Do każdej naprawy podchodzimy z wielką precyzją, dzięki czemu Państwa przedmioty są u nas całkowicie bezpieczne. Zdobyta wiedza oraz znajomość mechanizmów wykorzystywanych do produkcji zegarków pozwalają nam pomóc praktycznie przy każdej usterce.

Wszystkich zainteresowanych naszą rozbudowaną ofertą oraz usługami zapraszamy do zadawania pytań poprzez formularz lub pod adresem: vvstwojjubiler@gmail.com. Zachęcamy również do kontaktu. Nasz numer to: 535 055 785.

Zespół WS Twój Jubiler
New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password