O nas

WS Twój Jubiler – Internetowa pracownia złotnicza z Poznania

WS Twój Jubiler to pasja połączona z rodzinną tradycją. Trzy pokolenia rodziny Szymańskich dbały i dbają o zadowolenie klientów, tworząc biżuterię z największym sercem i oddaniem temu co robią.

Wiktor Szymański pasję do złotnictwa i jubilerstwa odkrył będąc w liceum. Wtedy zaczął tworzyć swoje pierwsze projekty - biżuterię sportową. W 2005 roku otworzył pierwszy salon na os. Przyjaźni w Poznaniu. Dzisiaj dla niego i reszty zespołu nie ma rzeczy niemożliwych.

"Chcemy, aby nasi klienci oprócz zamówionego produktu, otrzymali radość i spełnienie marzeń, ponieważ to dla nich i dzięki nim, możemy robić to co kochamy i potrafimy najlepiej!"

Pracownia złotniczo - zegarmistrzowska Twój Jubiler z Poznania oferuje usługi jubilerskie, zegarmistrzowskie oraz grawerskie. To miejsce, gdzie znajdziecie Państwo tanie obrączki, pierścionki zaręczynowe, broszki oraz inną biżuterię stworzoną przez Mistrzów Sztuki jubilerskiej i dostępną w najatrakcyjniejszych cenach.

Jubiler

Proponujemy szeroki zakres usług złotniczych, w tym naprawę biżuterii . Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły, aby wspólnie z Wami, z największą starannością i zaangażowaniem stworzyć biżuterię spełniającą marzenia. Zrobimy dla Was coś zupełnie nowego, bądź nadamy nowe życie starej biżuterii, która jest w Waszych rodzinach od pokoleń. Specjalizujemy się w produkcji pierścionków zaręczynowych i tanich obrączek. Prowadzimy skup złota i srebra. 

Zegarmistrz

Wykonujemy szeroko pojęte usługi zegarmistrzowskie. Podejmujemy się naprawy zegarków bateryjnych oraz mechanicznych. W naszym asortymencie posiadamy baterie, bransolety oraz paski.

Grawermistrz

Realizujemy usługi grawerskie na biżuterii i zegarkach. Grawermistrz z wieloletnim stażem wykona dla Państwa grawer ręczny oraz oprawi naturalne kamienie. W naszym słowniku nie ma słowa "niemożliwe" i chętnie podejmiemy się każdego zlecenia. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email vvstwojjubiler@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 535 055 785 .

Zapraszamy do współpracy i życzymy udanych zakupów. 

Zespół WS Twój Jubiler

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony