Naprawa biżuterii

Naprawa biżuterii w WS Twój Jubiler

Do naszej oferty usług jubilerskich podchodzimy bardzo kompleksowo, dlatego proponujemy Państwu także profesjonalną naprawę biżuterii. Podejmujemy się realizacji prac o zróżnicowanym stopniu skomplikowania. Klienci przychodzą do nas z zarówno drobnymi problemami, jak i bardziej skomplikowanymi zleceniami. Zajmujemy się także rekonstrukcją starych wyrobów jubilerskich, stanowiących pamiątki rodzinne, a także renowacją tych uszkodzonych. Dzięki naszej pomocy naprawiana biżuteria odzyskuje swój dawny blask oraz wygląda jak nowa.


Zakres prac

Naprawa biżuterii oferowana przez naszą pracownię jubilerską, obejmuje między innymi:

 • skracanie łańcuszków lub bransoletek,
 • naprawę wszelkich zapięć lub ich wymianę,
 • dorobienie bigla lub zatyczki do kolczyka,
 • dorobienie ogniwa do łańcuszków,
 • lutowanie łańcuszków, kolczyków, bransoletek czy pękniętego pierścionka,
 • dolutowanie ogniwa, sztyftu bądź uszka w kolczyku,
 • zmianę rozmiaru pierścionka lub obrączki ślubnej - polegającą na pomniejszeniu lub powiększeniu biżuterii - zarówno tej gładkiej, jak i z brylantem czy kamieniami naturalnymi,
 • prostowanie pierścionka,
 • uzupełnienie brakujących kamieni lub wymiana tych zużytych,
 • poprawę mało widocznego graweru,
 • czyszczenie, polerowanie i odświeżenie biżuterii.


Usługi dodatkowe

Poza wymienionymi usługami (które są konieczne przede wszystkim ze względu na uszkodzenia mechaniczne), zajmujemy się także pracami renowacyjnymi. Wiekowa biżuteria lub taka, która jest często użytkowana, z biegiem lat może nie wyglądać już tak dobrze jak kiedyś. Jesteśmy w stanie przywrócić jej dawną świetność robiąc to w taki sposób, że nie doszukają się Państwo na niej żadnych śladów naprawy. Po sprawdzeniu stanu biżuterii w razie konieczności, naprawę zaczniemy od uzupełnienia ewentualnych ubytków. Następnie zajmiemy się polerowaniem i czyszczeniem przyniesionych przez Państwa kolczyków, łańcuszków czy pierścionków. W zależności od potrzeb możemy poddać je oksydowaniu, rodowaniu bądź matowieniu, uzyskanemu na skutek diamentowania, piaskowania lub satynowania.

Natomiast jeśli np. zgubili Państwo ukochany pierścionek lub podarowane przez bliską osobę kolczyki, możemy zająć się wykonaniem ich od podstaw, na podstawie przekazanych przez Państwa informacji. Oferujemy także bardzo dużą dokładność w dopasowaniu brakujących kamieni w pierścionku - wszystko po to, aby nowo wstawiony brylant, czy cyrkonia nie różniły się niczym od reszty kamieni. Dodatkowo możemy wykonać biżuterię z przyniesionego przez Państwa złota. Nasza pracownia jubilerska z Poznania może również sprawdzić próbę przyniesionego kruszcu oraz zająć się jego wyceną.

Nie zajmujemy się naprawą wysyłkową. Wszystkie uszkodzone lub wymagające renowacji pierścionki, kolczyki bądź łańcuszki, należy przynieść do siedziby naszej pracowni w Poznaniu. Na miejscu omówimy z Państwem proces naprawy oraz przedstawimy jej wstępną wycenę. Podejmujemy się realizacji nawet bardzo skomplikowanych zleceń, dlatego zachęcamy do przedstawienia nam swojego problemu, a także oczekiwań, związanych z finalnym wyglądem produktu.


New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password