DANE TELEADRESOWE

VVS Twój Jubiler
os. Przyjaźni 125B
61-689 Poznań
Poland
VVS Twój Jubiler
ul.Opinskiego 1 (C. H. Tesco)
61-689 Poznań
Polski Fundusz Rozwoju

Kontakt z WS Twój Jubiler

Prowadzimy świetnie zaopatrzony sklep jubilerski online, gdzie zaopatrzysz się w najmodniejsze produkty damskie oraz męskie. Jeżeli szukasz konkretnego wisiorka, kolczyków, bransoletki czy pierścionka to skontaktuj się z nami. Bardzo chętnie doradzimy Ci w wyborze biżuterii, która uświetni wyjątkowe momenty.

Mamy duże doświadczenie w swojej branży, dlatego możesz liczyć na profesjonalne wsparcie. Zaręczamy, że zakup, którego dokonasz będzie trafiony i wywoła uśmiech! Aby tak się stało, napisz do nas lub zadzwoń. Opowiedz, jaka okazja się zbliża. Czy zamierzasz poprosić ukochaną o rękę? Szykujesz się do ślubu? Bliska Ci osoba obchodzi urodziny lub imieniny? Na każdą z tych okoliczności mamy sprawdzone produkty. Biżuteria srebrna, złota, z kamieniami szlachetnymi – powiedz nam, o czym myślisz i co lubi obdarowywany.

Zachęcamy do kontaktu również wtedy, gdy chcesz dopytać o specyfikę wybranego już produktu, zamówić go ze zmianami lub personalizacją albo sprawdzić status przesyłki. Napisz do nas za pośrednictwem formularza online lub zadzwoń na podany numer. Zapraszamy!

mężczyzna z obsługi sklepu z pierścionkami

Wyślij nam wiadomość

opcjonalne

Jak do nas trafić?

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password