Kamienie szlachetne

U nas kupisz oryginalne, wysokogatunkowe kamienie szlachetne. Warto korzystać z oferty zaufanego i sprawdzonego salonu jubilerskie, nie ryzykując zaopatrywania się w miejscach, do których brak 100-procentowej pewności.

Sprzedaż kamieni półszlachetnych i szlachetnych

Prowadzimy sprzedaż następujących prawdziwych kamieni szlachetnych:

  • diament,
  • rubin,
  • szmaragd,
  • szafir.

Polecamy zarówno kamienie półszlachetne, jak i szlachetne – wszystkie dokładnie opisane, z podaną wagą, proporcją, sposobem polerowania oraz fluorescencją. Wszystkie kamienie są unikalne, różnią się wielkością, kształtem, a także sposobem wykończenia. Z całą pewnością proponowane kamienie wzbogacą i ożywią noszoną biżuterię – zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Podpowiemy, jakie kamienie szlachetne i półszlachetne pasują do Ciebie ze względu na charakter, urodę i powiązania astrologiczne.

Jakie kamienie jubilerskie wybrać?

Biżuteria z rubinami to wspaniały symbol namiętności i miłości. Marco Polo – włoski podróżnik – opisywał zdobione rubinem naszyjniki jako pełne barwy młodości i życia. Rubin to popularny kamień wśród zakochanych – jego energia doskonale wpływa na uczucia.

Wieki temu szmaragd uważano za najważniejszy kamień szlachetny. Mimo upływających stuleci biżuteria wysadzana szmaragdami nadal cieszy się ogromną popularnością. To piękny symbol siły, myślenia oraz działania. Wierzy się, że pod wpływem tego kamienia rozkwita miłość.

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password