Grawer

Grawerunki na pierścionkach i biżuterii

Grawer to najlepszy sposób na spersonalizowanie biżuterii. Dedykacja może nadać zwykłej ozdobie wartość sentymentalną. W naszym salonie jubilerskim w Poznaniu można zlecić grawerowanie na pierścionku zaręczynowym i pozostałych elementach biżuterii. Profesjonalnie wykonany napis jest elegancki, a także czytelny. Zdobyte przez lata doświadczenie, niezwykła precyzja i cierpliwość oraz zastosowanie najnowocześniejszych technik grawerowania sprawiają, że nasze podpisy wyróżniają się ponadprzeciętną estetyką. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Staramy się przy tym doradzić Klientom i podpowiedzieć, jak ułożyć dedykację, by najlepiej się prezentowała.


Na jakiej biżuterii można wykonać napis?

Grawer można wykonać praktycznie na każdej biżuterii. Najczęściej pojawia się na pierścionkach zaręczynowych i obrączkach ślubnych. Nasi Klienci zlecają nam zrobienie napisów zawierających daty lub imiona ukochanej osoby. Popularne są także wyznania: „Kochanej (imię)”, „Kochanemu (imię)” oraz specjalne dedykacje np. z okazji osiemnastych urodzin. Grawery pojawiają się także na bransoletkach oraz zegarkach. Jeśli jest wystarczająca ilość miejsca, możemy wykonać dłuższe sentencje zgodnie z życzeniem Klientów.


Czym charakteryzują się nasze grawerunki?

Grawerunek najczęściej wykonuje się na złotej lub srebrnej biżuterii. W naszym salonie wykorzystujemy najnowocześniejsze techniki pozwalające na precyzyjne tworzenie napisów. Proponujemy Klientom różne rodzaje czcionek, dzięki czemu każdy zamówi napis zgodny z własnymi preferencjami. Wykonane przez naszych pracowników grawerunki są trwałe oraz eleganckie. Stanowią idealne dopełnienie każdej ozdoby. Napisy bądź daty mają odpowiednią grubość, co sprawia, że delikatna struktura wyrobów jubilerskich nie zostaje naruszona. Nowoczesne i bardzo dokładne metody grawerowania pozwalają nam na oznakowanie nawet małych elementów. Cała usługa najczęściej jest rozliczana za znak. Można ją także uwzględnić w cenie zakupu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password