JAK WYBRAĆ DOBREGO JUBILERA?

na: comment Komentarz: 0 favorite Wyświetl: 1268
JAK WYBRAĆ DOBREGO JUBILERA?

Ludzie od wieków kochają piękną biżuterię. Nic więc dziwnego, że utalentowani jubilerzy nie mogą narzekać na brak klientów, a rzemiosła chcą nauczyć swoje dzieci, które często przejmują po nich zakłady. W ostatnich, zwłaszcza w wielkich miastach, pojawiło się wiele nowych salonów jubilerskich. Jak wśród nich wyłonić te naprawdę dobre, na których rzeczywiście można polegać? Sprawdźmy!

Tradycja i doświadczenie

W pierwszej kolejności warto sprawdzić historię interesującego nas jubilera. Im dłużej działa on na rynku, tym lepiej. Oznacza to, że ma on swoją bazę powracających do niego klientów, a przede wszystkim – ogromne doświadczenie w branży. Szczególną uwagę zawsze warto poświęcić zakładom rodzinnym, wielopokoleniowym. W nich zazwyczaj pasja i talent mieszają się zarówno z tradycją, jak i nowoczesnością, co owocuje powstawaniem wyjątkowej biżuterii. Jubilerzy, którzy mają już wyrobione nazwisko w branży, raczej nie próbują nawet drobnych oszustw na wadze złota, gdyż mają zbyt wiele do stracenia. Jest to niestety dość popularne wśród nowopowstałych zakładów, gdzie często nieutalentowane osoby próbują jak najszybciej i jak najwięcej zarobić.

Sieciówki a małe zakłady

Wiele osób zastanawia się też, czy oferta małego zakładu jubilerskiego może konkurować z markami, które mają swoje sklepy w każdym większym centrum handlowym. Zdecydowanie tak! Dobry jubiler, tak jak sklepy sieciowe, zna bieżące trendy, jednak nie musi sztywno trzymać się ich ram. W jego ofercie znajdzie się też biżuteria autorska, wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Mały zakład nie musi też utrzymywać wielu powierzchni w centrach handlowych, kilkuset pracowników, ani opłacać drogich kampanii reklamowych w telewizji – dzięki temu może zaoferować o wiele rozsądniejsze ceny. Doświadczeni jubilerzy, po krótkiej rozmowie z klientem, często wiedzą już, czego tak naprawdę on chce. Potrafią więc przerobić oferowane modele tak, jak wymarzył sobie to klient, nieograniczeni żadnymi wytycznymi.

Zajrzyj do oferty

Dobrego jubilera łatwo wskazać też, przeglądając jego ofertę. Powinno znaleźć się w niej coś więcej niż tylko pierścionki zaręczynowe i obrączki. Zdolny jubiler oferuje też różne rodzaje kolczyków, naszyjników, kolii, bransoletek, broszek i wiele, wiele innych produktów.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Pażdziernik Listopad Grudzień

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password